27 Ocak 2014 #2257150

Deriden Marka Botun Tek Tarafı Ayağımı Sıkıyor

400 TL verilmiş bir ürünün tek taraflı sıkması bir sorun teşkil ettiğini göstermektedir. Bu markanın botunu ilk kullanışım değil ve ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Zaten yapılabilir olacak bir üründe hata var demektir. Yapılabilirliği yok olan bir ürün de sizin sorumluluğunuzdadır ve hatayı kabullenmelisiniz. Ayrıca sizi sorununu anlatmak için arayan müşterinizin yüzüne telefon kapatmak, Deriden gibi bir kuruluşa yakışmayan bir harekettir.


Sizi tercih etmemizin nedeni, bu tarz bir problemde sorunsuz çözüm bulabilmek içindir. Yalnız görüyorum ki, böyle bir güven veremiyor. Ayrıca layık bir davranış sergileyemiyorsunuz. Cevahir AVM' deki şubenize geri göndermiş olduğunuz botları ben tekrar tarafınıza göndermek üzere teslim almadım.


Rica ediyorum, eksperlerinizin bir tekin diğer tekten küçük olduğunu görmesini ve bu ürünün yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Eda 140 Okunma

Cevaplar

  • Deriden Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön