13 Mayıs 2014

Deriden Mağazasından Aldığım Ayakkabı 4 Günde Patladı

Ankara Kentpark Deriden mağazasından 08/05/2015 tarihinde satın aldığım Timberland marka ayakkabı 2 gün sonra üstten açıldı. Azıcık yağmur değen yer kendiliğinden attı (ayakkabının üst kısmındaki noktalardan), mağazaya ayakkabıyı bugün götürdüm henüz 4 gün olmuş alalı ve değiştiremeyeceğini söyledi.

Alıp İstanbul'a yollayıp 1 ay içinde sonuç alacağını söyledi. Ben 4 günde bu hale gelen ayakkabının kusurlu olduğunu ve anında değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer mağduriyetim giderilmez ise sizi tüketici mahkemesine vereceğim. Ayrıca bu kadar büyük bir firma nasıl sattığı ürünün arkasında durmaz!

Tolga 412 Okunma

Cevaplar

  • Tolga13 Mayıs 2014

    Sadece müşteri ile ilgileniyormuş gibi görünmek için boş msglar yazılıyor , ben yukarıda gayet açık şekilde yazdım şikayetimi. Artık sizden bir beklentimde yok giden 200-300 tl olsun ama sizin gibi firmaların defolu ürünleri satıp insanları madur etmesi kadar alçakca bir davranış yok! İnşallah kimse sizden alışveriş yapmaz, bu mesajı okuyan potansiyel tüm müşterilere tavsiyem bu firmadan ürün almayın çünki çok pahalı ürünleri satıp sonrada arkasında durmuyorlar. Ben 1 ay 2 ay giyip ayakkabıyı geri getirmedim 4 gün sonra getirdim ve değişim yapmadılar , ayakkabı kusurlu , 2.günde yapışkanları kendiliğinden ayrıldı , bu kadar adi bir mal olabilir mi!!!

  • Tolga13 Mayıs 2014

    Ben ürünü bırakmadım , resmi orada görüyotrsunuz ürünü alalı 4 gün oldu 2.günde patladı ayakkabı , bunun direkt olarak değiştirilmesi gerekir diye düşünüyorum fakat siz alıp 1 ay içinde ayakkabıyı elinizde tutup sonrada bana tamir ettim diyip vereceksiniz. Ben bu malın ayıplı olduğunu ve direkt olarak değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda yetersiz bir firma , ürünü satarken garantisi var denildi getirin değiştiririz denildi, ya ayakkabıyı sadece 2 kere giydim üstten patladı yani ben top mu oynadım bu ayakkabıyla ne yaptım yani sadece yürüdüm insaf yani bu kadar olamaz !

  • Deriden Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz mağduriyet için üzgünüz. Ürününüzün incelenmesi için Kent Park mağazamıza hangi isimle bıraktığınızı paylaşmanız durumunda kontrol sağlanarak, inceleme sonucu hakkında en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön