26 Eylül 2018
Yorum Yap
#10950859

Deriden Kaliteli Ayakkabılara Kötü Hizmet Sunuyor.

Deriden Buyaka mağazasından kışın çok beğenerek bir bot aldım. Fakat çok kısa sürede bir tekinin iç tabanı sıyrıldı. Bende kışın bitmesini bekleyerek Haziran ayında 2'sini birden tabanının yapılması için mağazaya götürdüm, çünkü lostrada kalın bir tabanlık koyarlar diye düşündüm. Sırası ile şunlar oldu:


1- 1 aydan fazla bilgi alamadım. Mağazaya gittiğimde ayakkabımı bulamadılar. Arayıp bulup beni arayacaklarını söylediler.
2- aramadıkları için tekrar ben Ağustos ayında gittim. Tekrar mağazayı aradılar ve buldular. Bulduklarında ise tamiratın tabanı sıyrılmayan tekine yapıldığını, hatalı olana ise yapılmadığını gördük. Yani sorunsuz olan taban yenisi ile değiştirilmişti sorunlu olan ise hala aynı idi. Değiştirilen tabanlık ise kalın idi. Bu da ayakkabının bana olmaması anlamına gelebilirdi.
3- neyse bin özür ile tekrar göndereceğiz biz dediler.
4- yine geçen haftaya kadar (18 Eylül) ses soluk çıkmadı. Yine mağazaya gittik. Ve aldığımız cevap şu idi: "kullanıcı hatası olması nedeni ile ayakkabıyı iade alamıyoruz. " ben sadece tamirini yapın demiştim geldiğimiz duruma bir bakın.
5- tamam ben vazgeçtim ayakkabımı alacağım sizi de şikayet edeceğim dediğimde ise tekrar deneyelim dediler ve bu pazartesi (24 Eylül) bana mutlaka bilgi vereceklerini belirttiler. Bugün çarşamba. Mağaza telefonları açılmıyor, arasam da.
Şimdi o bu değil de, ayakkabıyı tamir etmekten vazgeçtim, alayım kendim tamir ettireyim. İnşallah da kalın tabanlıkla ayağıma olur küçük gelmez.


Yazık olan ne biliyor musunuz, çok güzel kaliteli markaları satan bir ayakkabı mağazasının bu kadar yetersiz bir hizmet vermesi.

Azra Azra 1.587 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler