20 Şubat 2013 #1642964

Deriden Kaba Davrandılar!

08.01.2013 de akbatı avm deki deriden timberland mağazasının müdürü tarafından bırakın kaba davranılmayı, saldırıya uğradım. daha öncede defalarca gittiğim ve her seferinde ilgisiz, alakasız, ters ve kaba tavırlarına maruz kaldığım müdür E. bey'e, en son mağazaya gittiğimde,neden böyle davrandığını sorduğumda "ne o benden özel ilgi mi istiyorsun, kusura bakma size özel ilgi gösteremem, yüzünüze de bakmak zorunda değilim. " diyerek beni kızımın yanında mağdur etmiştir.


Bende " bu nasıl bir davranıştır, ne demek özel ilgi ben müşteriyim, benimle her müşteri gibi ilgilenmek zorundasınız. dediğimde bu sefer elini yüzüme doğru kaldırarak üzerime yürüdü ve beni git mağazamdan diyerek kovdu.

Sakine 224 Okunma

Cevaplar

  • Sakine20 Şubat 2013

    Yapılan bu saldırı karşısında tek yaptığınız çalışanınızın mağazasını değiştirip hala kendi bünyenizde tutmanızdır. Bir kadına çocuğunun yanında yapılan bu saldırıyı onaylıyorsunuz demektir. Durum hakkında bilgi almak istediğimde bana cevap yazma tenezzülünde bulunmuyor ama burdan format gereği cevap yazıyorsunuz. Burada okuduklarımdan sonra şaşırmamam gerektiğini anladım.

  • Deriden Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza daha önce iletmiş olduğunuz bu şikayet değerlendirilmeye alınmış ve şikayetiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Gerekli uyarılar ilgili birimlerimiz tarafından sağlanmıştır. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön