22 Nisan 2014

Deriden İmalat Hatası Olan Ürün Sattı!

İlk tercihimiz olan Deriden'in sattığı ürün karşısındaki tavrı çok üzdü. Kasım 2012 yılında aldığım ve 2014 ocak ayında satın aldığım Cepa Ankara mağazasına götürdüğüm imalat hatalı, 525 tl ödediğim Oxs marka botlarıma garanti süresi geçtiği için hiçbir işlem yapılmadı. Oysa ürünün kendisinde sorun var ve kesinlikle imalat hatası bir ürün sattıkları.


İlgili mağazaya götürdüğümde hayatlarında böyle bir şey görmediklerini, haklı olduğumu ancak garanti sürelerinin 1 yıl olduğunu belirttiler. Merkeze gönderilmesini, gerekiyorsa üretici firmaya iletilmesi isteğimi ise koşulsuz olarak geri çevirdiler. Ürünün merkez ve üretici firma tarafından incelenmesini istiyorum. Sattığınız ürünün arkasında durun!

Cenk 230 Okunma

Cevaplar

  • Cenk28 Nisan 2014

    Deriden den asla ve asla bir daha kapısından adımımı atmam. Değil yüzde 55 yüzde 90 indirim yapsın girmem, üç kuruş bile kazandırmam onlara.

  • Cenk22 Nisan 2014

    Ben asla mağazanızdan içeriği girmeyeceğim gibi inşallah hiçbir tanıdığımıda mağazanızdan içeri sokmayacağım. Tüketici mahkemesinde görüşmek üzere.

  • Deriden Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz; Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır Oxs marka ürünlerde garanti süremiz 6 ay dır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön