29 Mart 2013 #1714239

Deriden İlgisizlik Diz Boyu!

İstanbul Nişantaşı deridenden yaklaşık 1 yıl önce aldığım botun aldığım gün şerit halindeki topuğu kendiliğinden açıldı,aldığım hafta geri götürdüm baştan savma bir şekilde yapıştırıp bana geri verdiler,bir kere giyindim yine açıldı yine götürdüm aynı işlemi yeniden yaptılar, bir daha olması durumunda iade alacaklarını söylediler.


Şu an anlıyorum ki beni oyalamışlar,buradan taşındığım için geri götürme şansım olduğunda çok geç biz bunu tekrar ne tadilata gönderebiliriz ne de alabiliriz dediler, 1 yıl geçtiği için almadılar,o kadar pahalıya sattıkları bu ayakkabılar neden bu kadar çabuk kötü oluyor? müşteri hizmetlerini aradığımda da hiç ilgilenmediler.

Emine 71 Okunma

Cevaplar

  • Emine17 Ağustos 2013

    Sizinle bundan sonra işim olmaz, herkese de urunlerinizin ne kadar kaliteli oldugunu anlatiyorum bilginiz olsun!!!!

  • Emine09 Nisan 2013

    Konu anlaşılmamış sanırım.Zaten ben de bunu soyluyorum ürün de sorun oldugu halde incelemeye almadınız, bu konudaki haklarımı biliyorum ve sonuna kadar da uğraşacağım!!!

  • Deriden Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön