11 Şubat 2014

Deriden İadeyi Yapmıyor

Nakit ödeyerek ve iadenin aynı şekilde yapılabildiği bilgisini alarak Deriden Galleria'dan alışveriş yaptık. Yapmaz olaydık! İadeye gittiğimizde iadenin illa banka hesabına yattığı bilgisini verdiler ve kimlik fotokopisi istendi. Kimlik bilgilerimin güvenliğini nasıl sağlıyorlar? Üstelik anneme kabaca davranılmış “Sanırım ilk defa alışveriş yapıyorsunuz.” diyerek küçümsemiş ve tansiyonunun yükseltmişler.

Müşteri ilişkilerini aradığımda paranın yatmasının 1 hafta süreceği bilgisini aldım. Bunun üzerinden 8 gün geçmesine rağmen param da iade edilmedi. 444’e cevap verilmiyor, maillerime cevap alamıyorum ve genel müdürlük telefonu suratıma kapattı.

Gözde 235 Okunma

Cevaplar

  • Gözde11 Şubat 2014

    444'lü telefondan sizi aradığımda bana bu sürenin 7 gün olduğu söylenmişti. Hanginiz bilgiyi yanlış aktarıyorsunuz? Ayrıca yukarıda yazdığım onca şeye verebileceğiniz tek cevap bu mu?

  • Deriden Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürün iadesi merkezimiz tarafından yapılmaktadır.Bu süreç 10 gündür .Takibini mağazamız ile iletişime geçerek yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön