11 Şubat 2014

Deriden İade Talebimi Reddetti!

Bu şikayeti yazmadan önce diğer Deriden şikayetlerini inceledim, şuna emin oldum ki müşterisini bu kadar saf yerine koyan başka bir kurum ile karşılaşmadım. 05.01'de Timberland Suadiye'den kahverengi bir bot aldım. Botu ilk kez 14.01'de giydim. Ayakkabının yüz ve dil bölgesini birleştiren dikiş, ayaklarıma yaptığı baskı sonucu beni o gün yürüyemez hale getirdi.


Damarlarımı şişirmiş, ayaklarımın üstü kıpkırmızı olmuştu. Her zamanki numaram olduğu için ayakkabıda bir problem olduğu açıktı. İade talebi istedim, 15.01'de. Heyet raporuyla reddettiler. O gün bugündür, heyet raporunu talep ediyorum, dönüş alamıyorum.

Ferhat 200 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat11 Şubat 2014

    burada Deriden başlıklı açılan tüm şikayetlere aynı cevabı vermişsiniz, sizin için bu kadar mı değersiz bu şikayetler?

  • Deriden Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön