22 Nisan 2013

Deriden Geri Dönüş Yapılmıyor!

Daha önce açtığım 1748540 numaralı şikayette belirtildiği üzere, Deriden firması bilinçli olarak eksik / kusurlu bana herhangi bir bilgi vermeden ürününün satışını yapmıştı. Aldığım mağazayla iletişime geçerek sorunu çözemeyince Şikayetvar. com'a yazmıştım ve firma tarafından özür dilenerek sorunun en kısa zamanda çözülerek geri dönüş yapılacağı bildirilmişti.


Aradan bir süre zaman geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Sanırım kampanyanın sona erip tüm stokların eritilmesinden sonra sizin almış olduğunuz monttan stoklarımızda bulunmamaktadır demek için bekletiliyorum. Bunun peşini bırakmayacağım, gerekirse tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Kutay 73 Okunma

Cevaplar

  • Kutay25 Nisan 2013

    Bugün Deriden Cevahir mağazası tarafından aranarak eksik olarak satışı yapılan montun iç katmanını da teslim aldım. Konuyla ilgili olarak yardımcı olan Deriden firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Deriden Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz mağazamıza iletilmiş ve ürün araştırması sağlanmaya başlanmıştır.Kampanya döneminde olduğumuzdan dolayı büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır.En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 4440 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön