31 Ekim 2016 #6809890

Deriden En Kötü Online Satış!

Kızıma online mağazadan aldığım ve numarası olmadığı için iade etmek istediğim ayakkabıları iade etmek için Deriden online satış sitesine kayıt bıraktım, maille dönüş yapılarak Yurtiçi Kargo ile göndermem gerektiğini ve kargo sözleşme numarasını bildirdiler. Ertesi gün Yurtiçi Kargo ile gönderdiğim ürünü kargo ile olan sözleşmeleri bittiği gerekçesi ile kabul etmediler. Yurtiçi Kargo'ya onların verdikleri yanlış bilgi sonucu ödeme yapmak zorunda kaldım ve bu ücreti Deriden firmasından talep ettim, günlerce ulaşmaya çalıştığım müşteri hizmetlerine 5 gün sonra ulaşabildim ve bana kargo faturasını ve hesap numaramı mail olarak göndermemi ödeme yapacaklarını bildirdiler. Bilgileri ilettiğim mailime karşılık olarak herhangi bir ücret ödemeyeceklerini ve konunun onları ilgilendirmediğini söylemişler. Ayrıca gönderdiğim ürünlerin de hala iadesinin yapılmaması başka bir sorun!

Pelin 473 Okunma

Cevaplar

 • Pelin08 Kasım 2016

  Firma geri dönüş yapacapını söylemesine rağmen hala geri dönüş ya da ücret iadesi yapılmadı!

 • Deriden Temsilcisi03 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz; 03/10/2016 tarihinde vermiş olduğunuz siparişinizin iptal işleminin gerçekleştirildiğini, iadenizin 28/10/2016 tarihinde tamamlandığını, tarafınızdan ödenen kargo gönderi ücretinin iadesi için web satış birimimiz tarafından işlem başlatıldığını, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

 • Pelin31 Ekim 2016

  21.10.2016 tarihinde yurtiçi kargodan tekrar teslim alıp UPS Türkiye ile gönderdiğim ürünün de iadesini hala yapmıyorlar, müşteri hizmetleri telefonunu açmıyor! Maile de cevap vermiyorlar. İğrenç hizmet veren mide bulandıran asla güven vermeyen bir marka!

 • Pelin28 Ekim 2016

  Bu firmadan özellikle de online mağazasından asla alışveriş yapılmaz! Ürünle ilgili bir sorun olduğunda ne müşteri hizmetlerine ne de mail yoluyla ulaşılamıyor. Ücret iadesinde sorun çıkarıyorlar, ayrıca müşteri temsilcilerine çok zor da olsa ulaşıldığında asla çözüm odaklı çalışmıyorlar!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön