11 Eylül 2013 #2006723

Deriden Değişiklik Talebim Reddedildi!

Deriden Erenköy'den 6/9/13 tarihinde 2 adet aynı model farklı renk ayakkabı satın aldım. Bir tanesini birkaç gün giydim ve rahat edemedim. Kullandığım için, bir şekilde kullanmaya devam edeceğim. Diğer aldığım ayakkabıyı kutusundan bile çıkarmadan faturasını alarak 5 gün sonra Erenköy mağazasına gittim.


Farklı modelle değişimin yapılmasının yasak olduğunun bunun satışta söylendiğinin ve faturaya kaşe basıldığını ilettiler. Ancak bana satış esnasında böyle bir bilgi verilmedi ve faturaya basılan kaşe silik olarak yazılı alana basıldığından okunmuyor. Mağazadan çözemeyeceklerini belirtip çağrı merkezine yönlendirdiler. Oradan da kuralları bozamayacaklarını belirtip istediğiniz yere gidin.

Atilla 73 Okunma

Cevaplar

  • Atilla14 Eylül 2013

    Çözüm odaklı yaklaşım gösterilmedi, kuralcı tavırlar sergilenerek müşteri memnuniyeti hiçe sayıldı. Günümüzün müşteri odaklı çalışma sisteminden bihaber olduklarını anladım.Bundan sonra alışveriş yapmayı düşünmediğim gibi, çevremdekileri de bu konuda uyaracağım.

  • Atilla13 Eylül 2013

    Giyemeyeceğim için Erenköy mağazanıza bırakacağım , siz artık münasip bir şekilde değerlendirirsiniz.

  • Deriden Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Kampanya dönemi boyunca ürün iade ya da değişim işlemlerinin yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön