01 Nisan 2013

Deriden Botta Patlak Oluştu!

03. 02. 2013 tarihinde CafeNoir bot aldım. Aldığım botun başka rengini Cevahir Deridenden aldığım için Alsancak Deridenden alırken hiçbir şekilde kontrol etmeden ve denemeden aldım. Sonrasında botu 2 saat kullandım ve botun yan tarafının ya dikiş hatası yada müşteri denerken bilemiyorum patlak oluştuğunu gördüm.


İncelemeye giden bot kullanım hatası olduğunu bana iletmiş olup, aynı botun başka rengini aylarca kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. 30. 03. 2013 tarihinde bana gönderilen bot tadilat edilmiş ve botun ne kadar kalitesiz bir şekilde küçücük bir yerin bile orjinalliği bozarak dikildiğini görmenizi isterdim. bu kadar hizmette kalitesizlik olur.

Pelin 50 Okunma

Cevaplar

  • Pelin01 Nisan 2013

    kesinlikle benden kaynaklanan herhangi bir hata olmadığı çok net olup, sizin firmanızın patlak bot satılmasını ve ilgili şubelerinizde çalışanların müşteri bot veya ayakkabıları denedikten sonra kontrol edilmemesi ayrıca düşündürücüdür.ayrıca tadilat edilip, gönderilen botun dikiş kalitesi ve botun orjinelliğini bozup ayrıca yollanması sizin gibi firmanın kalite standardının ne kadar düştüğünü göstermektedir.

  • Deriden Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön