17 Nisan 2013 #1748540

Deriden Bilinçli Olarak Eksik/ Kusurlu Ürün Satışı Yapıldı!

15.04.13'de firmanın yapmış olduğu kampanya dahilinde bir mont satın aldım.Firmanın verdiği faturada, montun dış katman ve iç katman olarak iki parçadan oluştuğunu gösteren "3 in 1" ibaresi vardı.Bunun üzerine ürün kodu ile internet üzerinden yaptığım araştırmada da durumun bu şekilde olduğunu öğrendim fakat benim aldığım montta iç katman yoktu.


16.04.13 tarihinde tekrar aldığım yere giderek durumu anlattım,mağaza müdürü, kibarca durumdan haberdar olduklarını ancak ürünün iç katmanının bulunamadığını,istenirse iade alabileceklerini söylediler.Satış yapılırken,bu durumdan bahsedilmemişti.Beğenerek aldığım bu ürünü iade etmek değil, iç katmanın temin edilmesini veya değiştirilmesini istiyorum.

Kutay 242 Okunma

Cevaplar

  • Kutay25 Nisan 2013

    Bugün Deriden Cevahir mağazası tarafından aranarak eksik olarak satışı yapılan montun iç katmanını da teslim aldım. Konuyla ilgili olarak yardımcı olan Deriden firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Kutay19 Nisan 2013

    Konuyla ilgili henüz herhangi bir geri dönüş yapılmadı, sanırım kampanyanın sona erip tüm stokların eritilmesinden sonra sizin almış olduğunuz monttan stoklarımızda bulunmamaktadır demek için bekletiliyorum. Yapılması gereken şey çok basit, bu montun small bedeninden 1 tanesinin bir mağazadan veya genel merkezden alabileceğim bir mağazaya gönderilmesi gerekiyor.

  • Deriden Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili mağazamız ile iletişime geçilmiş olup ,ürün araştırması sağlanmaktadır.Ürün satışı belirtmiş olduğunuz şekilde iç katmanı ile birlikte yapılmaktadır.Ancak kampanya döneminde olduğumuzdan dolayı stoklarımızda oluşabilecek karışıklık için sizden özür diler,en kısa sürede mağazamız tarafından çözümü ile size geri dönüş yapılacağını bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön