25 Nisan 2013 #1760948

Deriden Ayakkabı Değişimi!

Deriden Alsancak şubesinden sezon sonu indirimlerinden ayakkabı aldım. Yaklaşık 40 dakika ayakkabının depodan gelmesi için bekledim. Buna rağmen kasada farklı bir ayakkabı numarası verilmiş. İlk iş günü(pazartesi) mağazayı aradım kalabalık olduğu için bir karışıklık olduğunu belirttim.


Mağaza sorumlusu hanım gün içerisinde bana geri döneceğini fakat indirim bittiği için ve ürün indirim ürünü olduğu için artık yapacak bir şey olmadığını ima etti. Tabi ki geri dönüş gerçekleşmedi. Tekrar aradığımda ise merkezden haber beklediğini belirtti. Bu kadar tuhaf ve hukuka aykırı bir durum olamaz. Eğer değişim veya para iadesi yapılmazsa tüketici haklarına başvuracağım.

Gonul 293 Okunma

Cevaplar

  • Gonul28 Nisan 2013

    Bu durum sizden kaynaklıdır. Sorun ayıplı mal sorunu vs. değildir. İşlem sırasında tarafınızdan yanlışlık yapılmıştır. Mağduriyetim giderilmediği takdirde ilgili kaymakamlıktaki tüketici hakları masasına başvurumu yapacağım. Saygılarımla.

  • Deriden Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Kampanya dönemi boyunca ürün iade ya da değişim işlemlerinin yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön