14 Mayıs 2013 #1795947

Deriden Açılan Yerden Su Aldı!

5 ay önce aldığım Tımberland botun her iki ayağında da açılma meydana geldi, Sağ taraftaki açılan yerden bot su aldı.Botu bana verdiğiniz faturanın arkasında; nasıl kullanmam gerektiği yazıyorsa o şekilde kullandım.400 TL verdiğim botun bu şekilde olması çok üzücü, incelemeye gönderdiğim ürüne tadilat yapılarak tekrar gönderileceği söylendi.


Ben zaten tadilat yaptırmayı biliyorum. 5 ay gibi kısa sürede ayakkabı bu hale nasıl geliyor. Yanlarının açılması nasıl fabrika hatası olmuyorda benim hatam oluyor anlamış değilim.Ben açılmadan dolayı su almış bir ürünün tadilatını istemiyorum. Yazık günah, Botlarımız sağlam ve dayanıklı diye reklam yapıyorsunuz.

Yunus 87 Okunma

Cevaplar

  • Deriden Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön