08 Nisan 2013

Deriden Ürün Su Geçirdi!

21. 12. 2012 tarihinde 2TIM2012052001XL ürün kodlu 296033 fatura nolu su geçirmez timberland marka mont aldım. Yağmur yağdığı zaman omuz bölgelerinden su geçirdiği için
22. 03. 2013 tarihinde İstanbul Bahariye’deki Deriden’e ürünü incelenmesi için verdim. Şikayetlerimi belirttim. Bir haftadan sonra geri dönüldü ve montunuz su testine tabi tutuldu, su geçirmiyor denildi.

Bu sonuca göre herhalde ben yanılıyorum dedim. Bugün yağmurda sağ omuzum yine ıslandı. Dikiş yerlerinden su geçiriyordu yine. Şuan mağdur durumdayım ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. İvedilikle tatmin edici bir cevap ve ürünümün sağlıklı olarak incelenmesi için tarafıma dönülmesini istiyorum.

Caner 86 Okunma

Cevaplar

  • Caner 08 Nisan 2013

    Çözüm değil otomatik cevap veriyorsunuz, ilgili durumu sosyal medyada ve gerekli mercilere başvurarak hakkımı arayacağım.

  • Deriden Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön