Deriden Ürün Değişimindeki Ücret Farkı İstiyor.

Seçkin K. |

Geçen yıl yeni sezondan 399 TL'ye aldığım bot kısa süre içinde açılma yaptı ve Cavahir AVM’de bulunan Deriden şubesine değişim talebi ile geri verdim ve bu serinin sorunlu olduğu söylenerek değişim onaylandı ama ellerinde numara ve model kalmadığından geçen sene ürünü alamadım. bu sene ürünümü almak isteğimde 100- TL fark ücreti talep edildi. Bu ücretin talep edilmesi tamamen haksızlık, tarafıma ayıplı ürün satılarak mağdur edildiğim halde ek ücret talep ediliyor. Bu mağduriyetimin giderilmesini, fark alınmadan yeni ürün temini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün Fiyatı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçkin K.
  08 Ocak
  14:45

  Modelin sorunlu olduğunu kabul edip iade alıyor ve üretimden kaldırıyorsunuz ardından aynı sorunlu modeli alabilirsiniz diyorsunuz bu nasıl bir hizmettir. Üretimden kalkmamış olsaydı bile nasıl bir anlayışla aynı sorunlu ürünü vermeyi düşünüyorsunuz.

 • 08 Ocak
  14:20

  Değerli Müşterimiz;

  Sezon değişim dönemlerinde ürün markalarımızda, modellerimizde ve fiyatlarımızda değişiklik olabilmektedir. Değişimini yapmak istediğiniz ürünün fatura tutarı ne ise o tutarda işlem yapılabileceğini, ürünlerimizde barkod fiyatının geçerli olduğunu, ürünü değişim yapmak istediğiniz tarihteki fiyattan fatura edileceğini belirtmek isteriz.

  Değişim kararı verilen ürününüzün stoklarımızda olması ve almak istediğiniz ürünün renk, numara ve model kodu aynı olması halinde fiyat farkı uygulanmayacağını bilmenizi isteriz. Ürün stok durumu ile ilgili Cevahir mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825