Deriden Ürün Değişimi Yapılmadı!

Salih Ç. |

12. ayda Marmara Park Deriden'den aldığım Timberland marka botun sağ ayak için olan tabandan su almaktadır. Sol tarafta sorun yok mağazaya incelenmesi ve değişim olması için götürdüğüm ürün için kısa sürede inceleme yapılarak tarafıma olumsuz dönüş yapıldı.
Bunun üzerine müşteri hizmetleri mail adresi ile yazışmalara başladık bot un resimleri ekleyerek gönderdim sağ tarafın tabandan su aldığını söylememe rağmen şikayet kalite uzmanları benimle dalga geçer gibi botun waterproof özelliği yok ama memnuniyetim adına su tutmayan spreyle bakım yaptırabileceğimi söylemiş onun üzerine yazdığım maile bir haftadır cevap alamıyorum. Ürün değişimi talep ediyorum.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Ç.
  12 Nisan
  13:14

  Şikayetime ilk dönüşten sonra hala dönüş alamadım bu nasıl bir firmadır yazıklar olsun?

 • Salih Ç.
  25 Mart
  09:06

  Firmanızın verdiği cevap benim için tatmin edici değildir. Waterproof özelliği olmayan ayakkabının her ikisi de ayak üstünden yani deriden su almasını anlarım. Benim yaşadığım durum sağ ayaktaki bot tabandan su alıyor sol taraftaki almıyor bunu daha açık nasıl anlatabilirim. Cevabınızı bekliyorum.

 • Salih Ç.
  23 Mart
  15:09

  Hala geri dönüş yapılmadı şikayetim sonuçlanmadı bu konuda acil dönüşlerinizi bekliyorum. Böyle sorumsuz bir firma olabilir mi.

 • Salih Ç.
  20 Mart
  16:01

  Vermiş olduğunuz cevabı kabul etmiyorum. ÜRünün tekinin tabandan su Alıp almadığını bana açıklayın lütfen nasıl bir müşteri hizmetlerisiniz anlamadım aynı kalıp yazışmayı zaten bana döndünüz. Aynı maili gönderip duruyorsunuz waterproof özelliği sağ ayaktaki botta yok herhalde sol ayak için olan bot ta var mı bana bunu açıklayın hemen. Resimlere bakıp yorum yapmanızı rica ederim.

 • 20 Mart
  15:15

  Değerli Müşterimiz;

  Satın almış olduğunuz üründe waterproof özelliğinin olmadığını belirtmek isteriz. Marmara Park Deriden mağazamıza incelenmesi için bıraktığınız ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına su tutmayı engelleyici spreyler ile ürün bakım işlemi için mağazamızla iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825