04 Kasım 2015

Deriden Timberland 5 Aylık Ayakkabı Yanından Açıldı.

Geçen sene 12. ayda aldığım ayakkabı 2 ayağın iç kısmından açıldı. 5. ayda ayakkabıyı Yenisahra Optimum Timberland mağazasına geri götürdüm. Ayakkabı 5 kez firmaya gidip gelmesine rağmen her seferinde yapıştırılıp geri yollandı fakat yapıştırmalar tarafıma geri gelene kadar açıldı. Ayakkabının değiştirilmesini talep ettim geri iade ettiler. Her seferinde ayakkabıyı iade almadan şubeden geri yolladım ama ne bir açıklama ne bir sebep hiçbir şey demeden red yazarak geri gönderdiler. Bu kadar kötü bir firma görmedim. Çalışanlar desen ilgisiz müşterinin arkasından konuşuyorlar.

Mehmet 155 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 04 Kasım 2015

    Merhaba; Ürünün tadilatı için kaç kez mağazada bıraktım. Her seferinde ürün zaten tadilat edildi ve edilen tadilat bana geldiğinde aynı sorun devam etmekteydi. Ayrıca ürün su almakta nasıl üretim kaynaklı sorun olamaz. Ürün bana satılırken su geçirmez diye satıldı. Ben bunu günlerce kutup da giymedim. Sadece fulyadan kadıköye giderken iş geliş gidişinde kullandım bu mesafeden daha için su alıyorsa bence üretim kaynaklı bir problem.

  • Deriden Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Optimum Timberland mağazamız tarafından teslim alınan ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından birden fazla kez incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına ürün bakım-onarım işleminin tekrarlanması için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön