02 Nisan 2013

Deriden Teşhirden Alınan Ürününü Geri Almıyor!

08. 02. 13 tarihinde KentparkAVM Deriden mağazasında eşime hediye olarak 72P2FrauVitello bot aldım. Aldığım ürünün bir tekinin kırık olduğunu ve teşhir ürünü olduğu belirtilerek aldım. Ayrıca aldığım ayakkabının 41 numarasının hiçbir şubede bulunmadığı özellikle belirtilmişti. Eşim botu birgün deneyerek çok büyük olduğunu bu şekilde kullanamayacağını belirtmesi üzerine ürünü incelemeye gönderdik.

Ancak ayakkabının kırık olduğu ve bu nedenle değişim veya iadenin yapılamayacağı belirtildi. Zaten teşhir ürünü ve kırık olan ayakkabıyı alıp incelemede sorumlu biz gibi davranılarak mağdur durumuna düşürülüyoruz. Müşteri memnuniyeti bu olmasa gerek. Ürünün iade veya değişimini talep ediyorum.

Songül 84 Okunma

Cevaplar

  • Songül06 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili defalarca telefon görüşmesi yapmama rağmen mağduriyetim devam ediyor. İlgili mağaza ile defalarca görüşmeme ve her defasında haklı olduğumuzu mağaza tarafından teyit edilmesine rağmen merkezden ürünü kabul ettiremedik. Mağaza sorumluluğunu kabul ediyor ama merkez kabul etmiyor nasıl bir mağazacılık anlamış değilim. Bir ayakkabının değişimi bu kadar mı zor bu kadar mı yokuşa sürülür bir iş anlamış değilim. Mağduriyetim giderilmezse en kısa sürede tüketici mahkemelerine sorunu iletip yasal süreci başlatacağımı belirtmek isterim.

  • Deriden Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön