Deriden Terlik İlk Giyişte Deforme Oldu!

Merve K. |

2013 Yaz sezonunda Galeria Deriden mağazasından almış olduğum Timberland marka terliğim ilk kullanımdan sonra tabanındaki deri kalktı ve ayağımı yara yaptı. Mağazaya ürünü götürüp şikayetimi belirttim ve incelemeye giden ürünüm 15 gün sonra tabanındaki kalkan deri yapışmış şekilde geldi.

2. defa giydikten sonra terlik aynı şekilde oldu. Tekrar götürdüm ve inceleme sonucu olarak; ayak tabanı yazın terlediği için terlik tabanının kalkabileceği söylendi. Şuanda Terlik ayağımı yara yaptığı için giyilemeyecek şekilde durmaktadır. Ürünün para iadesi yapılmadı. Deriden mağazasının ürünlerinin arkasında bu şekilde durması beni çok şaşırttı! Bir daha da Deriden mağazasından alışveriş yapmamaya karar verdim.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  16:46

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825