13 Şubat 2013

Deriden Taban Küçüldü!

20/1/2013 tarihinde Palladium Deriden mağazasından Frau marka ayakkabı aldım. Tahmini 5-6 kullanım sonrası ayakkabının içindeki taban 1 cm kadar küçüldü. Bu durum ayakkabıyı giyerken oldukça rahatsız edici olduğu için 8/2/2013 tarihinde mağazaya gidip mümkünse içindeki tabanın küçülmemiş, küçülmeyen bir başkası ile değiştirilmesi için incelemeye gönderilmesini istedim.

Bugün arayıp incelemeden red cevabı geldiğini ne içini nede ayakkabının değiştirilemeyeceğini söyledir. İstersem mağazanın kendi lostrası orijinal olmayan bir taban yerleştirebilir imiş. Fakat Frau marka ayakkabıların özel yeri tabanlarının şekli. (mantar yapısı, anti bakteriyel vs. ) Satılan malın kusuruna neden ben katlanayım?

Baris 74 Okunma

Cevaplar

  • Baris13 Şubat 2013

    Canlarım benim; Tabanı küçüldü diyorum, bunun tespit edilemeyecek, tespitten geri dönecek bir yanı yok. Taban satışı yapamıyoruz ne demek? Üstüne birde ilave para vereceğim öyle mi? Tadilat diyorsunuz orjinali ile alakası olmayan bir tabandan bahsediliyor. Haliyle istemiyorum böyle bir tadilat. Gerçeğine uygun bir taban vermenizi veya ayakkabıyı aynısı ile değiştirmenizi rica ediyorum.

  • Deriden Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz ; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim hatası tespit edilmeyen ürünlerde iade ya da değişim yapılamayacağını ancak yapılabilirliği var ise tadilat işleminin yapılabileceğini bilmenizi isteriz.Taban satışımızın da olmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön