Deriden Sattığı Çizmenin Su Aldığını Kabul Etmiyor!

Begüm T. |

Aralık ayında, üzerinde "su geçirmez" damgası olduğu için aldığım Timberland çizme henüz birkaç kez giyinmişken su aldı. Daha 1 ay olmadan çizmeyi geri götürdüm. İncelemeye göndereceklerini söyleyip çizmeyi aldılar. Sonra inceleme sonucunda çizmenin "su almadığı tespit edildiği" için iade/değişim isteğimi reddettiler. Şimdi elimde hem su geçiren hem de yaptıkları incelemede yıpranmış bir çizme var. Üstelik şikayetinize call center'dan başka muhatap bulamıyorsunuz.

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  11:32

  Değerli Müşterimiz;

  Çağlar Altın adına Cepa mağazamıza incelenmesi için bıraktığınız ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından 2 kez incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına su tutmayı engelleyici spreyler ile ürün bakım işlemi için mağazamızla iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825

 • 19 Şubat
  11:57

  Değerli Müşterimiz;

  Ürününüzün incelenmesi için hangi mağazamıza ve hangi isim ile bıraktığınızı paylaşmanız durumunda kontrol sağlanarak en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacağımızı belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825