Deriden Satış Sonrası İlgi Sıfır.

Tuğba A. |

2014 Ekim ayında aldığım terliği 2015 5. ayında kullandım. Bir ay giydim terlik açıldı. Mağazaya iade ettim. Sizi arayacağız dediler. Aramadılar. Tüketici kanunlarına göre aramak zorunda değillermiş. Bir kez aramışlar. Ispatlayamayız diyorlar. Mağazaları çok yoğun çalışıyormuş elemanlar arayamazlarmış.

Kullanıcı hatası yüzünden kabul edersem tamir olacakmış. Ancak kullandığım süre o kadar kısa ki kesinlikle kullanıcı hatası değil aldığım zaman kış başı kullandığım zaman 5. ayın sonu. Ürünü bir görseniz daha üzerinde çizik yok. Şunu anladım ki bu markada müşteri memnuniyeti yok. Alanlar sorun yaşamamışlarsa sadece şanslarından. Satarız başkada bir şeye karışmayız diyorlar anlaşılan

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  14:01

  Değerli Müşterimiz;

  Gazi Emir Optimum Deriden mağazamız tarafından inceleme heyetimize gönderilen ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen, garanti süresi (6 ay) dolan ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825