12 Haziran 2013

Deriden Satış Sonrası Destek Yok!

Viaport Deriden'den iki sezon önce (15/06/11) Tommy marka dolgu topuk bir sandalet almıştım. Ürün bu sezonda da yer alıyor. Geçen yıl hamile olduğum için yüksek topuklu ayakkabılarımı kullanamadım. İki sezon önce alındı ancak sadece 4-5 ay kullanılabildi. Bu yıl ayakkabıyı ilk kullandığım gün sağ tekinin dolgu topuğu olduğu gibi gövdeden ayrıldı.

Deriden'in Tommy' e gönderdiği ürün, 2 yıl geçtiği gerekçesiyle incelenmeden, ürünü tadilat bile yapmadan geri gönderilmiş. Mağaza müdürü Viaport' da lostro olmadığı gerekçesiyle hiçbir şey yapamayacaklarını söyleyip ürünü elime tutuşturdu. Ne yapabilirim cebimden mi vereyim Tommy' i arayıp konuşun gibi bir uslüpla son derece ilgisiz ve kaba davrandı.

Elif 61 Okunma

Cevaplar

  • Elif12 Haziran 2013

    Garanti süresi 2 yıl ise eğer 15/06/11 tarihinde alınan ve bir hafta önce gönderilen ürünün garanti süresi henüz dolmamış demektir. Bunu benden önce sizin farketmeniz ve savunmanız gerekirdi. Az kullanıldığı her halinden belli olan bir üründe yaşanan bariz üretim hatası kaynaklı bir sorunda, firmayla ters düşme telaşınız değil, müşterinizi mağdur etmeme yönünde çabanız olması gerekir. Ürünü Tommy mağazasından değil, Deriden mağzasından aldığımı hatırlatırım. Tommy tarafından sergilenen tutumdan çok, konunun tamamen dışında kalıp müşteri sizin müşteriniz değilmiş gibi davranarak gösterdiğiniz ilgisizlik şaşırtıcıdır. Hakkım olan 2 yıllık garanti süresinin gereğini yapmanızı bekliyorum.

  • Deriden Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz; Aldığınız Tommy marka ürün garanti süresi 2 yıldır.Firmasına yönlendirilen ve red yanıtı verilen ürünler için Deriden Firması olarak müdahale edemeyeceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön