Deriden Satış Sonrası Destek Yok!

Elif Buket S. |

Viaport Deriden'den iki sezon önce (15/06/11) Tommy marka dolgu topuk bir sandalet almıştım. Ürün bu sezonda da yer alıyor. Geçen yıl hamile olduğum için yüksek topuklu ayakkabılarımı kullanamadım. İki sezon önce alındı ancak sadece 4-5 ay kullanılabildi. Bu yıl ayakkabıyı ilk kullandığım gün sağ tekinin dolgu topuğu olduğu gibi gövdeden ayrıldı.

Deriden'in Tommy' e gönderdiği ürün, 2 yıl geçtiği gerekçesiyle incelenmeden, ürünü tadilat bile yapmadan geri gönderilmiş. Mağaza müdürü Viaport' da lostro olmadığı gerekçesiyle hiçbir şey yapamayacaklarını söyleyip ürünü elime tutuşturdu. Ne yapabilirim cebimden mi vereyim Tommy' i arayıp konuşun gibi bir uslüpla son derece ilgisiz ve kaba davrandı.

Etiketler :

Deri Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Buket S.
  12 Haziran
  13:54

  Garanti süresi 2 yıl ise eğer 15/06/11 tarihinde alınan ve bir hafta önce gönderilen ürünün garanti süresi henüz dolmamış demektir. Bunu benden önce sizin farketmeniz ve savunmanız gerekirdi. Az kullanıldığı her halinden belli olan bir üründe yaşanan bariz üretim hatası kaynaklı bir sorunda, firmayla ters düşme telaşınız değil, müşterinizi mağdur etmeme yönünde çabanız olması gerekir. Ürünü Tommy mağazasından değil, Deriden mağzasından aldığımı hatırlatırım. Tommy tarafından sergilenen tutumdan çok, konunun tamamen dışında kalıp müşteri sizin müşteriniz değilmiş gibi davranarak gösterdiğiniz ilgisizlik şaşırtıcıdır. Hakkım olan 2 yıllık garanti süresinin gereğini yapmanızı bekliyorum.

 • 12 Haziran
  12:45

  Değerli Müşterimiz;

  Aldığınız Tommy marka ürün garanti süresi 2 yıldır.Firmasına yönlendirilen ve red yanıtı verilen ürünler için Deriden Firması olarak müdahale edemeyeceğimizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Deriden Müşteri Hizmetleri

  444 0 825