Deriden Satılan Ürüne Sahip Çıkmıyorlar!

Uğur K. |

Deriden mağazasından almış olduğum ayakkabımda üst kısımda yırtılma olduğu için 2 ay olmuş toplamda 10 kere giymişken servise göndermek zorunda kaldım. Sonunda bir gün beni Marmara forum mağazadan arayarak biz sizi arayarak onarım kararını söyledik dimi denildi. Bense kabul etmeyeceğimi söyledim ve müşteri hizmetleri numarası verildi bana.

Aradım ve bana velinimet@deriden. com adresi söylendi. Attığım mail gitmiyor. Tuhaf bir durumda olduğumu düşünmeye başladım. Timberland markasından ve Deriden firmasından sonuna kadar hakkımı arayacağım. Değişim talebi öyle yada böyle olacak! Alış tarihim: 09.03.2013
servise veriş tarihim: 01.05.2013 toplamda 10 kere giymedim.

Etiketler :

Deri Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  21 Mayıs
  23:19

  Değerli Deriden Yetkilisi;

  O heyetinize söyleyin ve işlerini adam gibi yapmasını rica edin, arz edin! Sayısı 10'u geçmeyen yada 3-5 ay dolmadan, üst kısmında kullanıcı hatası olmadığı %100 belli olan bir SÖKÜK için müşteriye tamiratlı ürünü dayatmayın lütfen! Ürün hatası olduğunu kabul edin ve olayı kişiselleştirmeyin.
  Yaptığım mailleşme de; daha ürünün ellerinde olduğundan haberi olmayan bir müşteri temsilcisi politikası ile yakında maalesef ki gideceğiniz yön aşağılara daha olacaktır.
  Fazla üzmeden bizleri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ adına DEĞİŞİM talebimi dikkate alın yoksa ben o ayakkabıyı almayı reddediyorum!

  Saygılar

 • 18 Mayıs
  13:09

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825