15 Nisan 2013

Deriden Personel Davranışı!

Bugün Bağdat cd mağazanızdan çizme pantolon ve 1 gömlek aldım. Gömleği kabin dolu olduğu için denemeden aldım ve evde önündeki kopçaların tamamının kopmuş olduğunu gördüm, birkaç saat sonra ürünü geri götürdüğümde bana kusurlu ürün satıldığı için özür beklerken B.O. isimli çalışanınızın korkunç davranışlarına maruz kaldım.

Satışı yapan arkadaş hemen iade alalım diyerek bizi kasaya yönlendirdi o esnada gelen B. isimli şahıs 20 dk boyunca son derece çirkin hareket ve sözlerle alırken bakmam gerektiğini ürün kusurluysa bile değişim, iade yapılamayacağını anlattı. Sonuçta müşteri odaklı bir çalışan sorunu çözdü ama o kadın buna da kızıp ürünü sert bir şekilde elimden çekti. Ona eğitim!

Dilara 212 Okunma

Cevaplar

  • Deriden Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamız ile ilgili görüş/öneri /şikayet bildirimleriniz için teşekkür ederiz.Siz tüketicilerimizin Deriden/Tımberland Firması olarak bizler için önemli olduğunu ve konunun ilgili birimlerimiz ile muhakkak paylaşılacağını bilmenizi isteriz.Mağaza/personel görüşleriniz için ayrıca gerekli uyarılar tarafımızdan sağlanacaktır. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön