Deriden Paramı İade Etmiyorlar, Dalga Geçiyorlar!

Barış İ. |

Çok ilgisiz bir yer, siparişin gelmesi günler sürüyor. Süreç uzayınca arıyorsunuz, tedarik edemedik diyorlar ama haber veren yok. Tedarik edilemediği için iptal edelim diyorlar, kabul ediyorsunuz ve siz de dışarıdan mağazadan bir tane alıyorsunuz. Birkaç gün sonra bakıyorsunuz parayı iade etmedikleri gibi iptal ettikleri ürünü kargolamışlar!

Arıyorsunuz ulaşmak için saatlerinizi harcıyorsunuz durumdan habersizler. Geri yolluyorsunuz haftalar geçiyor para iadesi yok! Saçımı başımı yolacağım artık! İnsanın parasıyla rezil olması ne demek şimdi daha iyi anladım! Paramın kurtarılması için son umudum Sikayetvarcom sitesi...

sipariş no: 17390

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  13:30

  Değerli Müşterimiz;

  07/11/2015 tarihinde iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine sipariş iptal talebinizin alındığını, ancak ürününüz teslimat için kargo ile adresinize gönderildiği için iptal işleminin tamamlanamadığını, 27/10/2015 tarihinde online alışveriş sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizin ürün bedel iade işleminin 19/11/2015 tarihinde tamamlandığını, iade işleminizin detayları için Bankanız ile iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz.


  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825