Deriden Müşteriyi Saf Yerine Koyuyorlar!

Uğur Ö. |

Müşteri saf değil. Değişim talep ettiğim ürünü mağazanızda satmaya devam ediyorsunuz, ama hiçbir gerekçe göstermeden değişim talebimi reddediyorsunuz, madem değiştiremeyeceksiniz, neden satış yapıyorsunuz? Müşteriyi saf yerine koymayın.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  23 Aralık
  16:57

  Konu: Değişim
  "Cevaplayan: DERİDEN
  Cevaplama Tarihi: 22/12/2015
  Cevap Açıklaması: Merhaba Uğur Bey, değişim yapamadığımızı, ürün iadesi depomuza ulaştığında ürün kontrolü yapılarak ürün bedel iade işlemi gerçekleştirileceğini, dilerseniz yeni sipariş oluşturabileceğinizi belirtmek isteriz. İyi Günler Dileriz"

  DEĞİŞİM talebimi iadeye çevirdikten sonra bana gönderdiğiniz mesaj yukarıda; bu mesajın neresinde mağazadan değiştirebilirsiniz yazıyor?

 • Uğur Ö.
  23 Aralık
  16:34

  İşimize gelmiyor o yüzden değişim yapmıyoruz deseniz saygı duyarım, bir ürünü depodan alıp sat ama aynı ürünü depodan değiştireme
  İnsanların aklıyla alay ediyorsunuz

 • 23 Aralık
  10:44

  Değerli Müşterimiz;

  İnternet üzerinden aldığınız ürünü internet aracılığı ile değişim yapamadığınızı, ürününüzün kullanılmamış olması halinde 30 gün içinde faturası ve ürün kutusu ile birlikte mağazalarımızdan değiştirebileceğinizi, değişim işlemi için mağazalarımızı ziyaret edebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Satın aldığınız size uygun olmayan ürün gönderimlerinde ürünü iade depomuza gönderdiğinizde ürün kontrolü yapılarak, ürün bedel iade işleminin gerçekleştirildiğini, dilerseniz yeni sipariş verebileceğini belirtmek isteriz.


  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825