Deriden Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Hakkını Hiçe Sayan Marka!

Ezgi Aydemir G. |

22/11/2015 tarihinde 1.318 TL verip aldığım iki adet Air Step marka botu daha ilk kullanışımda; Birinin topuk kısmından çıkan çivinin ayağıma batması ve diğer botun da toka kısmından derinin açılma sonucu satışın yapıldığı mağazaya götürdüm.

"İade ve/veya değişim talep ettim ancak incelemeye yollayacağız size bilgi vereceğiz" dendi. Üzerinden tam 24 gün geçti ve iki kez iade veya değişimi kabul etmediklerini tadilat yapabilecekleri sonucu çıktı.

Şimdi soruyorum size: İlk kez giyilen, işçiliği kusurlu olan bir ürünün faturasını müşteriye mi kesilir? Hatırı sayılır bir bedel ödeyip mağdur mu olunur? Müşteri memnuniyeti hiçe mi sayılır?
Sonuç: Sonuna kadar yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  17:41

  Değerli Müşterimiz;

  Kentpark Deriden mağazamız tarafından teslim alınan ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından 2 kez incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını, değişim/iade talebinize olumlu yanıt veremediğimizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825

 • Ezgi Aydemir G.
  31 Aralık
  12:49

  22/11/2015 tarihinde 1.318 TL verip aldığım iki adet Air Step marka botu daha ilk kullanışımda; birinin topuk kısmından çıkan çivinin ayağıma batması ve diğer botun da toka kısmından derinin açılma sonucu satışın yapıldığı mağazaya götürdüm. İade ve/veya değişim talep ettim ancak incelemeye yollayacağız size bilgi vereceğiz dendi. Üzerinden tam 24 gün geçti ve iki kez iade veya değişimi kabul etmediklerini tadilat yapabilecekleri sonucu çıktı. Şimdi soruyorum size: ilk kez giyilen, işçiliği kusurlu olan bir ürünün faturasını müşteriye mi kesilir? Hatırı sayılır bir bedel ödeyip mağdur mu olunur? Müşteri memnuniyeti hiçe mi sayılır?
  Sonuç: sonuna kadar yasal haklarımı arayacağım.