01 Eylül 2016

Deriden Müşteri Hizmetlerine Kesinlikle Ulaşılamıyor.

14/08/2016 tarihinde, henüz 1 aylık kullanımla kenarları açılmış ve deforme olmuş supra marka ayakkabılarımı inceleme için cevahir mağazasına bıraktım. Mağazadaki arkadaşlar kesinlikle kullanıcı hatası olmadığını ve para iadesi yapılması gerektiğini fakat yine de ayakkabıları inceleme için yollamaları gerektiğini söylediler ve konu ile ilgili en geç 15 gün içerisinde geri dönüş yapılacağını belirttiler. Bu tarihten itibaren kesinlikle ne geri dönüş yapıldı, ne de bir bilgi verildi. Müşteri hizmetlerine kesinlikle ulaşılamıyor. 2. kez bu sorunu yaşıyorum. Önemli markaları tekellerine alıp, satış sonrasında oluşan sorunlarla kesinlikle ilgilenmiyorlar.

Ali 254 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Ekim 2016

    10 kez günlük kullanımla dokusu bozulan, dikiş yerleri açılan ayakkabı nasıl üretim hatası olmuyor? Tamire gönderilmesini talep ettim, tamirden geldiğinde yaşadığım şoku anlatamam. İlkokul öğrencilerinin bayram süslemeleri gibi yapıştırılmış açılan yerler ve yapıştırıcı taşmış. Doku daha da bozulmuş ve yapıştırıcı taştığı için açık mavi olan ayakkabının kenarları lacivert olmuş. Tamire giden ayakkabı nasıl daha kötü bir şekilde döner? Değişim ya da ücret iadesi yapılmazsa tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Deriden Temsilcisi01 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını, değişim/iade talebinize olumlu yanıt veremediğimizi, yapılabilirliği varsa bakım-onarım desteği verilebileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön