01 Nisan 2013

Deriden Kusurlu Ürün Satıyorlar!

Deriden Buyaka mağazasından aldığım FRAU marka botu sadece 2 kez giydim ve çok rahatsız olması ve giydiğim çorapları mahvetmesi nedeniyle değiştirilmesini talep ettim. Ürünü fabrikaya gönderip incelettiler-sözde- bu sitede okuduğuma göre herkese aynı şeyi söylüyorlar.

Red cevabı şeklinde bir mesaj gönderdiler ve birçok kişinin burada belirttiği gibi fabrika hatası olmadığını söylediler. Kesinlikle düzgün çalışan bir firma değil. Ürünü sattıktan sonra hiç bir sorumluluk kabul etmiyorlar.

Zerrin 84 Okunma

Cevaplar

  • Zerrin 17 Nisan 2013

    Satmış olduğunuz üründen hiç memnun kalmadım halen de mağazaya gidip ürünü almadım giymeye de hiç niyetim yok. Çünkü almış olduğum botun, tadilatla giderilebilecek bir sorunu bulunmuyor. Bundan sonra deriden mağazası asla alışveriş yapılacak bir mağaza değil benim için. Çevremdeki herkesi de bundan haberdar edeceğimden emin olabilirsiniz.

  • Deriden Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön