29 Nisan 2013

Deriden Kısa Sürede Astarı ve Dikişleri Sökülen Bot Değiştirilmiyor!

29.01.2013'te İzmir Agora mağazasından 355 TL'ye alınan Timberland bot sadece 15 gün giyilmesine karşın iç astarları dikişlerinden söküldü. Tabanında da açılma başladı. 04.04.2013'te mağazaya verildi. Tam 22 gün sonra ürün aynen geri iade edildi. Mağaza çalışanı bile "kendi aldığı botun 20 günde tabanının açıldığını Tüketici Hakem Heyeti kararıyla iade edebildiğini" söyledi.

Müşteri hattını aradığımda "inceleme biriminin kararına karışamayız" cevabı alındı. Tüketici Hakem heyetine yazmak için firma adres istedim "Veremeyiz" dendi. Bu durumda Timberland tüm dünya sitelerine de Türkiye'deki markalarının arkasında neden durulmadığını soracağım. Sadece bu sitede 100'lerce şikayet var.

Selim 197 Okunma

Cevaplar

  • Selim 29 Nisan 2013

    Sitedeki 250 civarındaki şikayetinize copy/past ile verdiğiniz klasik cevap bu. Zaten çözüm getirmediğinizi biliyorum. Bundan sonrasını Tüketici Hakem Heyeti ve Yurt Dışı Timberland firması ile görüşerek çözeceğiz.

  • Deriden Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön