11 Nisan 2013

Deriden Kenarları Yırtıldı!

Deriden Palladium mağazasından satın aldığım ayakkabılarımın kenarlarında yırtılmalar oldu. Fakat ayakkabıyı sürekli giymememe rağmen ilgili zaman içinde incelenmesi için mağazaya bıraktığımda tahmin ettiğimiz sonuçla karşılaştık. 2731 atölye fişli ayakkabımın tekrar incelenmesini rica ediyorum ve ilgili sonucu kabul etmediğimi belirtmek istiyorum. Aksi durumda yasal yollara başvuracağım.

Özgür 109 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 11 Nisan 2013

    Sayın yetkililer, Daha önce mağazanızdan aldığım bilgiye göre ayakkabı kendi firmasına değil Türkiye'deki distribütörü'ne yönlendirildiği söylendi. Bir dağıtıcı firma olarak da bu konuda onlardan destek göreceğime inanmıyorum. Sizden bu konuda adınıza yakışır bir şekilde konuyla bizzat ilgilenerek en yetkili kişilerin tarafıma dönmesini talep ediyorum.

  • Deriden Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Almış olduğunuz CK marka ürün kendi firmasına yönlendirilerek incelenmektedir.Firma ile yapılmış olan anlaşmaya istinaden firmasının onay vermediği ürünler için Deriden Firması olarak ürün iade ya da değişim işlemini yapamayacağımızı üzülerek belirtiriz.Ancak talebiniz doğrultusunda firmasına ürünü incelenmesi için 2.kez yönlendirebileceğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön