Deriden İmalat Hatası Olan Ürün Sattı!

Cenk Ö. |

İlk tercihimiz olan Deriden'in sattığı ürün karşısındaki tavrı çok üzdü. Kasım 2012 yılında aldığım ve 2014 ocak ayında satın aldığım Cepa Ankara mağazasına götürdüğüm imalat hatalı, 525 tl ödediğim Oxs marka botlarıma garanti süresi geçtiği için hiçbir işlem yapılmadı. Oysa ürünün kendisinde sorun var ve kesinlikle imalat hatası bir ürün sattıkları.

İlgili mağazaya götürdüğümde hayatlarında böyle bir şey görmediklerini, haklı olduğumu ancak garanti sürelerinin 1 yıl olduğunu belirttiler. Merkeze gönderilmesini, gerekiyorsa üretici firmaya iletilmesi isteğimi ise koşulsuz olarak geri çevirdiler. Ürünün merkez ve üretici firma tarafından incelenmesini istiyorum. Sattığınız ürünün arkasında durun!

Etiketler :

Bayi Personel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk Ö.
  28 Nisan
  14:26

  Deriden den asla ve asla bir daha kapısından adımımı atmam. Değil yüzde 55 yüzde 90 indirim yapsın girmem, üç kuruş bile kazandırmam onlara.

 • Cenk Ö.
  22 Nisan
  15:49

  Ben asla mağazanızdan içeriği girmeyeceğim gibi inşallah hiçbir tanıdığımıda mağazanızdan içeri sokmayacağım. Tüketici mahkemesinde görüşmek üzere.

 • 22 Nisan
  13:10

  Değerli Müşterimiz;

  Üretim kaynaklı sorun olabilecek ürünlerde bu sorun kullanımla birlikte ilk 30 gün içinde ortaya çıkmaktadır.Ancak bu süreden sonra üründe oluşabilecek sorunlar üretimsel sorun kapsamı dışındadır Oxs marka ürünlerde garanti süremiz 6 ay dır. Garanti süresini aşmış ürünlerinin inceleme heyetimize gönderilemeyeceğini, iade ya da değişim kararı alınamayacağını üzülerek belirtiriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825