Deriden İade Problemi Çözülemiyor!

Suheyl E. |

Deriden'in internet sitesinden aldığım, numarası olmadığı için iade ettiğim ayakkabı ve üzerinde mağaza alarmı ile gönderilmiş olduğu için iade ettiğim t-shirt siparişinin kredi kartıma iadesi 2 aydır yapılmamıştır. Kendilerine mail ile ulaştım, kargo takip numarasını talep ettiler, onu da gönderdim ama yine de bir cevap alamadım.

Çağrı merkezi numaralarına da 1 haftadır kimse bakmıyor, bir süre bekletip hattan düşürüyorlar. Sürekli internetten alışveriş yapan biri olarak bu kadar hizmet kalitesi düşük bir online alışveriş sitesi görmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Bir an önce iade işleminin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Suheyl E.
  09 Ağustos
  14:35

  9 Haziran'da yapılan alışverişimin iadesi geç de olsa yapıldı teşekkür ederim ama şikayette de belirttiğim gibi benim 2 ayrı sipariş için iade talebim oldu, 2 Haziran'daki siparişimin iadesi hala yapılmamış, onun da iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

 • 06 Ağustos
  13:25

  Değerli Müşterimiz;

  Çağrı merkezimize ulaşma ile ilgili yaşadığınız aksaklık için üzgünüz. Kampanya döneminde olduğumuz için hatlarımızdaki yoğunluk sebebiyle kısa süreliğine ulaşamamış olabilirsiniz.

  09/06/2016 tarihinde vermiş olduğunuz siparişinizin iptal işleminin gerçekleştirildiğini, ücret iadenizin 05/08/2016 tarihinde tamamlandığını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825