Deriden Hakkımı Elimden Alıyor!

Emre M. |

13. 04. 2013 tarihinde Deriden Akbatı mağazasından almış olduğum boticelli marka ayakkabı 6 kere giymede iç dikiş kısmından açıldı. 1 ay sonra yani 05. 07. 2013 tarihinde aldığım mağazaya götürebildim. İncelemeye gönderilmiş. Fakat bugün incelemeden gelen sonuç kullanıcı hatasıymış. Boticelli markasını artık satmadıklarından böyle bahaneyle tüketici haklarımı elimden alıyorlar.

Ayakkabının açıldığı yerde kullanım hatası olması söz konusu bile değil. Bir yere çarpma veya kullanıma dayalı bir hasarın oluşamayacağı bir yerde kusur olmasına karşın bu yolu denediler. Şubede çalışanlarda bunun sadece üretim hatasından olabileceğini haklı olduğumu sözle beyan etmelerine karşılık yapacakları bir şey olmadıklarını söylediler.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre M.
  15 Temmuz
  10:40

  TADİLAT VE BAKIM İŞLERİ İLE İLGİLİ İLETİŞİME GEÇTİĞİM SİNAN BEY BEN SİZİN AYAKKABIYI HİÇBİR YERE GÖNDERMİYORUM.İSTERSENİZ BENİ ARASINLAR CAĞRI MERKEZİNDEN YİNE BİRŞEY DEĞİŞMEYECEK SİZE İYİ BİR LOSTRA SALONU ÖNEREBİLİRİM TADİLET İÇİN DİYE BEYANDA BULUNDU BENDE AYAKKABIYI HALA ORADAN ALMADIM.DİKİŞ YERLERİNDEN AÇILMIŞ AYAKKABIYI GİYECEĞİME ONLARDA KALSIN.HİÇBİR HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.HAKTAN HUKUKTAN ANLARLARSA TABİ...

 • Emre M.
  11 Temmuz
  17:35

  ürünün inceleme raporunu rica ediyorum hangi nedenlerle kullanıcı hatası olduğunu bildirin bence gelişigüzel yapılmış inceleme.tekrar göndereceğim sonuç alamazsam üretici firmaya göndereceğim. hakkımı sonuna kadar savunacağim.kullanıcı hatası olma ihtimali 1 milyonda 1 bile yok!!! otomatik mesaj mağduriyetimi gidermedi.

 • 11 Temmuz
  17:06

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825