07 Eylül 2013

Deriden Deride Çatlama!

Deriden Mağazası Altunzade şubesinden 4 ay önce sergıo tacchh spor ayakkabı aldım. Değeri 185 TL. fakat ben indirimden yararlandım. 85 TL'ye aldım. Giymeye başladım, 2 ay sürdü ayakkabının derisinde çatlama ve sağ ön ayak parmaklarının üstünde küçük bir delinme meydana geldi.

Ayakkabıyı tamir için Altunizade Deriden mağazasına verdim. Tamir olsun diye. Onlar değişim istediler 20 gün geçti aradılar. Kusurun bende olduğunu söylediler. Bende onlara dedim'ki hata bende değil ayakkabının kendisinde diye söyledim. Tekrar yolladılar kontrole gine red kararı verdiler. Gelin ayakkabınızı alın diyorlar. En son çare size başvurmak benim için.

İsmail 117 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 10 Eylül 2013

    ben ürün ile ilgili ilk önce tamir istedim. mağaza yetkilileri değişim olarak giriş yaptılar.ve yanıt sizin dediğiniz gibi değişim talebi ret edildi.bende mağaza yetkililerine değişim yapılmassa eger tamirini bari yapın ürünü bana öğle teslim edin dedim.fakar mağaza yetkilileri bu bunun tamirinin mümkün olmadığını söyleyerek benim ayakkabımı tamiri dahi yapılmadan bana teslim etmek istediler. onlarda kendince çaresiz bir durumdalar. saygılarımla...

  • İsmail 10 Eylül 2013

    deriden firmasından asla ürün almam bundan sonra sadece şuanda ayakkabımın değişim veya tamir olmasını beklemekteyim. sattıkları ürünlerin fiyatları kadar kalitesinide göz önünde bulundursunlar.

  • Deriden Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön