Deriden Değişim ve İade Yapmıyor.

Ebru A. |

02/03/2014 tarihinde Timberland Marmara forum mağazasından, indirim reyonundan oğlum için aldığım çizmeler küçük geldi, ertesi gün gidip numara değişimi yapmak istedik fakat hiç bir mağazalarında kalmamıştı. Bu durumda başka bir model ile değişim yapmak istedik ama "indirim zamanı model değişimi ve para iadesi yapılmaz" cevabını aldık.

Müşteri hizmetlerini aradık, onlarda aynı cevabı verdiler. Öncelikle bize böyle bir bilgi alışveriş öncesi verilmedi ve faturamızada böyle bir damga basılmadı aksi taktirde hangi aklı başında anne baba çocuk ayakkabısı alıp, böyle bir riske girer. Hafta başı tüketici hakem heyetine giderek, başvuru yapıp, şikayette bulunacağız. Deriden'e yakışmadı!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru A.
  07 Mart
  17:09

  sevgili deriden,

  numara değişimi yapılamıyor çünkü o modelin 29 nosu kalmamış, hiçbir mağazanızda yok!!! rica etsem model değişikliği için Marmara forum timberland mağazanıza gerekli onayı verir misiniz? Tehdit olarak algılanmasın lütfen ama bu konuda haksızsınız ve siz numara değişimi yapmadığınız sürece ben tüketici hakem heyeti ile iade üzerinden işlem yapacağım ve belirtiyorum faturamda "değişim ve iade olamaz" ibaresi yok. Tek istediğim verdiğim para karşılığında kullanabileceğim bir ürün almak.
  gerçekten bu olay şaka gibi, ne oldu bizim çok memnun olduğumuz bu prestijli markaya!!!

 • 06 Mart
  17:41

  Değerli Müşterimiz;

  Kampanyalı ürünlerde iade ya da değişim yapılmadığını ancak numara değişikliği yapabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825