Deriden Ayıplı Malın Değiştirilmemesi!

Atila K. |

09.12.2012 tarihinde 119557 numaralı fatura ile aldığımız Sergio Taccini spor ayakkabının taban göçmesi üzerine Ankamall Deriden Mağazasına kalitesiz mal kullanıldığından değişimi için teslim ettim. Deriden Mağazası 15 gün içerisinde tarafımın haberdar edileceğini söylemesine rağmen, telefonla aranmam üzerine Deriden Mağazasını bir hafta önce aradığımda mağaza çalışanı müracaatımın olmadığını söyledi.

Ben de kendisine müracaat numaramı vermeme rağmen aranmamam üzerine 09.07.2013 tarihinde Deriden Mağazasına gittiğimde 7 aylık kullanım sonucu tabanında kalitesiz malzeme kullanılması nedeniyle çöken ayakkabılarına malzemeden kaynaklı sorun olmadığından değişim yapılmayacağı bildirildi.

Etiketler :

Deri Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Temmuz
  10:30

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825