26 Mart 2013

Deriden Ayakkabı Numaraları Yok!

Ben Ataköy Galleria daki şubesinden Timberland bot satın aldım. Ürünü alırken iki tekini de denedim ama paketleme aşamasında değiştirilip farklı bir ton koyulmuş kutuya. Ertesi gün değişime gittim aynı tonlar olmadığından farklı bir çift aldım. Onuda 15-20 gün kullandım yanlardan ve önden açılma yaptı.

Deriden de ürünün incelemeden geçip ona göre değişim kararı çıkar dendi. Ürün değişimi onaylanmış aradılar gittim bu seferde numaralar yok. Başka şubeden bekledim. İki defa arandım ürünün fiyatı düştüğü için botunuz la birlikte bir ürün daha alabilirsiniz dediler. Gittim ne istediğim bot nede farklı bir ürün vardı. Bir de çalışanların efsaneleşmiş kaba itici tavırları ile karşılaştım.

Gülçin 126 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin 26 Mart 2013

    Ürün stoklarda olmadığından değil farklı bir ürünün aldığım ürün olduğu söylenmektedir.İlk ürün değişiminde botların kodlarını değiştirmedikleri için ben sanki hiç değişim yapmamışım gibi davranılıyor.Ben bu mağazaya 5 defa gidip geldim çağrılarak. Ama inkar ediliyor.Ve her gittiğimde de bu tarz sorunlar yaşayan müşterilerle karşılaştım.Kendi kusurlarını müşterilere yüklemeye çalışan elemanlara göz yumulduğu için sanırım böyle sıkıntılar devam edicek .

  • Deriden Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz mağduriyet adına Deriden Firması olarak sizden özür dileriz.Ürün değişim kararı verilmiş ancak stoklarımızda ürün yok ise alacak belgesi düzenlenebilir ya da para iadesi talebinizi mağazamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön