Deriden Ayakkabı Garanti Kapsamına Alınmadı!

Pelin A. |

15 Ağustos tarihinde İstanbul Optimum mağazasından aldığım ayakkabıyı 4 defa giydim ve dikişleri açıldı. 2 defa mağaza yetkilileri değişim için Deriden merkeze
gönderdiler, ikisinde de bir açıklama yapılmadan "red" kararı geldi. Ayakkabı 07/10/2015 tarihinden beri incelemede ve merkez çalışanları bir çözüm bulmuyor. Sattıkları ürünün garantisi olduğunu söylüyorlar ancak sattıktan sonra ürün garanti kapsamından çıkıyor. Bu kadar sorumsuz, ilgisiz ve kalitesiz mağazacılık olmaz. Ben Timberland olduğu için bu kadar para ödüyorum ve üstüne resmen işkence!

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Aralık
  14:59

  Değerli Müşterimiz;

  Optimum Timberland mağazamız tarafından teslim alınan ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından 2 kez incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına ürün bakım-onarım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825