Deriden Ayakkabı Derisinde Yırtılma!

Erdi D. |

30 Mart'ta Deriden'den aldığım Kowalski marka ayakkabı topuğun üst kısmından yırtıldı. Dikiş tarafından bile değil, derisi yırtıldı. Hemde ikisi birden. Kaldıki ben bu ayakkabıyla topuklarımı sürte sürte yürümek gibi bir şeyde yapmış değilim. Altunizade Deriden mağazasından aldığım için oraya götürdüm.

Fabrikaya göndereceklerini söylediler ve şaka gibi bir red cevabı geldi. Üretimden kaynaklanan durum değilmiş öyle dedi büyük abilerimiz. Kowalski'yi aradım 2 yıl önce Deriden'le çalışmayı bıraktıklarını söylediler. Deriden kendi fabrikasına göndermiş red cevabının gelmesi gayet doğal herşey parayı alana kadar. Deriden bir çok müşteri kaybetmiştir. Bu saatten sonra bu iş burada kalmayacak.

Etiketler :

Deri Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  14:45

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825