Deriden Ayakkabı Boyuyor!

Murat S. |

Mayıs 2013 tarihinde Deriden Marmara Forum mağazasından almış olduğum Frau ve Camper marka ayakkabılarda inanılmaz derecede boya verdiğini bu problemden dolayı iade işlemi yaptım. Ancak firma yetkilisi bunu red olarak değerlendirmiş. Başka hiç bir açıklama bilgilendirme yok.

Şimdi iade işlemi için yazılı bir belge istedim. Bu şekilde gerekli yasal işlemleri yapacağım. Ben bu markaları kendi mağazalarından alsam bu durumlara maruz kalmadan gerekli işlem yapılmış olacaktı. Şimdi Deriden firması hizmet konusunda sınıfta kalmıştır. Firmaya bu konuda kendini yenilemesini ve hizmet anlayışını değiştirmesini tavsiye ederim.

Etiketler :

Deri Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat S.
  17 Temmuz
  17:36

  Sayın yetkılı
  Sıze problem olarak getırdıgım 2 ayakkabıdan bır tanesıne cevap dahı vermedınız. 2 aydır ayakkabım sızde duruyor sonucun ne olacagı bellı degıl. Bız sizi aramadıgımız surece sızden cevap gelmıyor. Bence bu durumu goz onunde bulundurarak en azından bır ozur tlf adı altında aranmayı ve bılgılendırmeyı hak edıyorum, ama sızde bunu dusunecek kapasıte ve organısazyon olmadıgına ınandım.

 • 08 Temmuz
  09:55

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825