Deriden Aldığım Sandaletler Ayağımın Üzerini Yüzdü!

Madlen Ö. |

Bir pazar günü aldığım parmak arası sandaletleri bir hevesle ertesi günü giyindim ve daha evden çıkar çıkmaz deri dedikleri bantları ayağımı acıtmaya başladı. Biraz daha yürüdükten sonra ayağımın üstünden kanlar akmaya başladı ve gideceğim yere acılar içinde yürümeye çalıştım. Eve geldiğimde terliği direkt geri götürmek için kutusuna koyarken tabanlarının da soyulduğunu fark ettim. Ürünü götürdüğümde bu giyilmiş ürün olduğundan incelemeye göndereceklerini söylediler ve kabul ettim. Sonuç... . Ret!... Buradan da şunu çıkarılıyor ki deriden mağazası ayakkabıları yürümek için değil olduğunuz yerde durmak için ürettiği...

Etiketler :

Deri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  13:19

  Değerli Müşterimiz;

  Memnuniyetiniz adına ürününüz Marmara Forum Deriden mağazamız tarafından inceleme heyetimize tekrar yönlendirilmiş olup, ürününüzde üretimsel sorun olup olmadığına ilişkin inceleme değişim talebiniz doğrultusunda tekrarlanarak tamamlandığında en kısa sürede bilgilendirileceğinizi paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825

 • Madlen Ö.
  14 Eylül
  12:31

  Bir pazar günü aldığım parmak arası sandaletleri bir hevesle ertesi günü giyindim ve daha evden çıkar çıkmaz deri dedikleri bantları ayağımı acıtmaya başladı. Biraz daha yürüdükten sonra ayağımın üstünden kanlar akmaya başladı ve gideceğim yere acılar içinde yürümeye çalıştım. Eve geldiğimde terliği direkt geri götürmek için kutusuna koyarken tabanlarının da soyulduğunu fark ettim. Ürünü götürdüğümde bu giyilmiş ürün olduğundan incelemeye göndereceklerini söylediler ve kabul ettim. Sonuç... . Ret!... Buradan da şunu çıkarılıyor ki deriden mağazası ayakkabıları yürümek için değil olduğunuz yerde durmak için ürettiği... .