Deriden Aldığım Ayakkabının Yamukluğu.

Orhan Ö. |

1 ay olmadı Akbatı AVM Deriden mağazasından Timberland marka bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 1 hafta giymeden arkadaşlarımın uyarısı ile sol ayakkabımda bariz bir şekilde yamukluk fark ettik. Akbatı Deriden mağazasına götürüp arkadaşları durumu izah ettim. Kasada duran bayan sağ olsun ilgi göstererek ayakkabının değişimi için bir şikayet formu oluşturdu (bariz yamukluğu kendileri de fark etti). Ayakkabıyı iade ettim ve 13. günün sonunda ayakkabı red olarak değişiminin yapılmayacağını bana söylediler. Geçen yaz farklı bir markada da bu tarz bir olay yaşadım ve 10 gün içerisinde mağduriyetimi giderdiler. Buradan söylemek isterim ki bu ayakkabıyı ben bu şekilde giyilmez!

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Ö.
  24 Kasım
  08:36

  Bakım ve onarım işlemlerimi ben kendim yapar mutlu olurum sağ olun...

  Akbatı deriden mağazası çalışanlarına ayakkabıyı giydiğim zaman ki verdikleri tepkinin onda birisini sizin bünyenizdeki marka uzmanlarınız verseydi şuan mutlu olur bu yazıları yazmak zorunda kalmazdım! Son kez deriden ile alışveriş yapıyorum bir daha ne ben, ne de ailem o markadan tövbe bir şey almayacağım, aldırmıcam!

 • 23 Kasım
  13:34

  Değerli Müşterimiz;

  Akbatı Deriden mağazamız tarafından teslim alınan ürününüz kalite kontrol birimimiz bünyesinde marka uzmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. Ürününüzde üretimsel sorun tespit edilmemiş olup, üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz. Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına ürün bakım-onarım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825