07 Mayıs 2013

Deriden 10 Kere Giyilen Ayakkabının Rengi Değişti!

01/10/1012 tarihinde aldığım lacivert timberland botlarım çok az kullanılmış olmasına rağmen rengi yeşile dönmüştür. Hatta gören görevli bile bile şaşırmıştır. 10/04/2013 tarihinde değişim talebi için mağazaya bıraktığım ürün için neredeyse bir ay haber alamadım.

07/05/2013 tarihinde kendim arayıp sorduğum da talebimin reddedildiği ayakkabımın mağaza da olduğu söylenmiştir. Kesinlikle kullanım hatası olduğunu düşünmüyorum çünkü kullanılmadı diyebiliriz. Garanti süresi içinde olan bir ürün için değişim talep ediyorum.

Ufuk 59 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk07 Mayıs 2013

    Üretim sorunu tespitedememenizi kabul etmiyorum. Herhangi bir ayakkabı değil bottan bahsediyor. Agır koşullarda kullanılabilecek bir ayakkabı ve neredeyse giyilmeden renginin değiştiğini söylüyorum. Ürünün garantisi var ve ben memnun değilim. Bire bir değişimini veya muadili bir ürün ile değişimini istiyorum.

  • Deriden Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön