Deriden 10 Kere Giyilen Ayakkabının Rengi Değişti!

Ufuk S. |

01/10/1012 tarihinde aldığım lacivert timberland botlarım çok az kullanılmış olmasına rağmen rengi yeşile dönmüştür. Hatta gören görevli bile bile şaşırmıştır. 10/04/2013 tarihinde değişim talebi için mağazaya bıraktığım ürün için neredeyse bir ay haber alamadım.

07/05/2013 tarihinde kendim arayıp sorduğum da talebimin reddedildiği ayakkabımın mağaza da olduğu söylenmiştir. Kesinlikle kullanım hatası olduğunu düşünmüyorum çünkü kullanılmadı diyebiliriz. Garanti süresi içinde olan bir ürün için değişim talep ediyorum.

Etiketler :

Deri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk S.
  07 Mayıs
  18:05

  Üretim sorunu tespitedememenizi kabul etmiyorum. Herhangi bir ayakkabı değil bottan bahsediyor. Agır koşullarda kullanılabilecek bir ayakkabı ve neredeyse giyilmeden renginin değiştiğini söylüyorum. Ürünün garantisi var ve ben memnun değilim. Bire bir değişimini veya muadili bir ürün ile değişimini istiyorum.

 • 07 Mayıs
  17:43

  Değerli Müşterimiz;

  Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz.

  Saygılarımızla

  Deriden

  Müşteri Hizmetleri

  444 0 825