29 Mart 2013

Deriden 10 Günlük Ayakkabının Topuğu Eridi Kullanıcı Hatası Denildi!

Mersin Forum Avm de bulunan deriden mağazasından 245 tl vererek ayakkabı aldım ayakkabıyı 20 günde 7-8 defa giymişimdir. Ayakkabının Topuğu (dolgu topuk) Erimeye başladı firmaya durumu izah edip evet haklısınız bunu firmaya gönderelim değişimini sağlayalım dediler. 20 gün sonra haber geldi ''kullanıcı Hatası'' denildi değişimi kabul edilmedi dediler.

Orada Çalışan arkadaşlarla tekrar uzun uzun konuştuk Ayakkabının tabanı yere basmadan yürüyemem dolayısıyla Bu ayakkabıyı yere basmadan nasıl kullanayım dedim. mağaza çalışanları haklısınız ama firma bunu dedi biz bunu tekrar yollayalım dediler ve firmaya tekrar yollandı. 1 ay sonra tekrar cevap geldi kullanıcı hatası denildi.

Yavuz 166 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz 11 Kasım 2013

    konuya vakif değilsiniz dolgu topuk nasıl tamir edilir ?

  • Yavuz 29 Mart 2013

    dolgu topuk ayakkabının neresını tamir edeceksiniz.Otomatik cevaba baglamış her şikayete aynı cevapları veriyosunuz. siz ayakkabıları 7 sefer giyilebilinirmi üretiyorsunuz. ayakkabının topugu eridi erimeye devam ediyor. tüketici mahkemesi bu işi çözeçektir.Sitedelerde hakkınızda defalarca şikayet yapılmış fakat sizin heyet hep doğrusunu söylemiş. .teşekkürler.

  • Deriden Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimiz inceleme heyetimize sunularak incelenmektedir.Üretim sorunu tespit edilmeyen ürünler için iade ya da değişim yapılamayacağını üzülerek belirtiriz.Ancak kabul ettiğiniz taktirde sizi mutlu edebilmek adına yapılabilirliği var ise ürün tadilat -bakım işlemi için mağazamız ile iletişime geçebileceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Deriden Müşteri Hizmetleri 444 0 825

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön