18 Nisan 2013 #1749676

Deppo.com Yanlış Ürün Gönderdi!

Bu siteden geçen yıl 5000 liralık hediye çeki kazandım. İstediğim ürünler ya yanlış geldi. Yada 3 ay sonra geldi. Yanlış gelen ürünleri geri değiştirmdiler. Son olarak 10 gün önce kalan bakiye ile bir buzdolabı siparişi verdik. Hala tedarik aşamasında diyor. Bu firmanın telefonu yok. Kendi imkanlarımızla A** hanım adlı bir temsilciye ulaştık. Bayanı kadar aramamıza rağmen ilgilenmedi. Aksine bizimle resmen dalga geçti. Telefonu açıp konuşmadı hatta bekletti. Daha sonra arayacağım dedi aramadı meşgule attı. Gerçekten çok mağduriyet yaşadım.

Kenan 95 Okunma

Cevaplar

  • Kenan25 Nisan 2013

    evet sipariş verdiğim utu yanlış geldi .kutuyu actıgım için kabul etmediler.3 haft once vermiş oldugum siparıs hala tedarık asamsında ise ben bu sitenın guvenırlıgınden suphe duyarım.ayrıca elınızde olmayan bır urunu neden satısa sunuyorsunuz o da ayrı bır tartısma konusu.sizin hakkınızda bır cok şıkayat var hepsıde benımle hemfıkır.bunları gozardı edıyorsunuz demeekki .musteruye saygı sıfır..iletişim kuracagımız bır telefonunuz bıle yok.

  • Deppo.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın İLGİLİ, Şikayete konu müşterinin hediye çeki deppo.com'dan değil bir banka tarafından deppo.com'da kullanılmak üzere verilmiştir. Müşterinin bu zamana kadar vermiş olduğu bütün siparişleri eline ulaşmıştır.Söz konusu olan yanlış ürün gönderimi değil tedarikçi stoğunda olmaya ürün veya ürünlerin yerine giden ve müşterinin bilgisi ve onayı dahilde olan ürün veya ürünlerdir. Son siparişi için tedarikçi stoğu sorgulanmakta olup olumlu veya olumsuz müşteriye bilgi verilecektir.. Bilgilerinize, Saygılarımızla, Deppo.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön