Dentaydın Diş Hastanesi (İstanbul Aydın Üni.)2. Kez Ekstra Ödeme!

Çiğdem B. |

2 sene önce bir tedavi gördüm ve tüm borcumu ödedim ancak eve bordum olduğunu ve ödemezsem hakkımda yasal işlem başlatacaklarını bildiren zarf gönderdiler, buna istinaden gittim bir kavga dövüş meblağda anlaşıp mecburen ödeme yaptım ve dekontumu aldım. Ancak 7-8 ay sonra yani 2 hafta önce yine aynı içerikte bir zarf aldım.

Kesinlikle bu ekstradan 2. kez çıkan parayı ödemeyi düşünmüyorum, ucuz hizmet verdiklerini söyleyip sonradan soygun peşindeler. Bu arada ilk gidişimde sistemde kaydımı bulamadılar sonra bana ait iki farklı açılmış kayıt buldular birleştirdiler falan, yani bozuk yazılımları yüzünden müşteri olarak gördükleri hastaları soymaya çalışıyorlar...

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  14:09

  Çiğdem Hanım

  Öncelikli olarak kurumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunmak isteriz.
  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikâyetiniz üzerine ilgili müdürlüğümüzle görüşülmüştür. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz borçla ilgili sizinle Şubat ayında da gerekli görüşmeler yapılmış ve görmüş olduğunu tedavilerden dolayı borçlu olduğunuz tarafınıza açıklanmıştır. Konuyla ilgili detaylı görüşmek için 444 8 347 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.


  Hayata Sağlıklı Gülümsemeniz Dileğiyle…